Przejdź do treści

Ośrodki Wypoczynkowe

Ośrodek wypoczynkowy MARIA

ul. Lasek Miejski 4,
Lewin Kłodzki (dolnośląskie)
tel. 74 869-84-52, 604-751-488,
fax. 74 8698 452
e-mail: owmaria@wp.pl
http://www.owmaria.pl/

Ośrodek Wypoczynkowy „MARIA” dysponuje 135 całorocznymi miejscami noclegowymi w 3 obiektach w pokojach 2-3-4-5-osobowych z łazienkami i umywalkami oraz 45 miejscami w domkach kempingowych (4-5-osobowe z łazienkami). Obiekt wyposażony jest w dwie świetlice, kawiarenkę, kuchnię i stołówkę (jednorazowo mieści do 160 os.). Na terenie Ośrodka wydzielone są miejsca na ogniska i gry zespołowe. Teren Ośrodka jest bezpieczny, ogrodzony.
Atrakcyjność bazy turystycznej podnosi teren rekreacyjny wokół Ośrodka, bezpośrednie sąsiedztwo szlaków turystycznych, zalewu rekreacyjnego, w odległości ok. 1 km pełnowymiarowa hala sportowa, w odległości ok. 500 m odkryty, przejście graniczne Kocioł-Olesnice w Orlickich Horach ok. 2km (Republika Czech), a jednocześnie zaledwie 1,5 km od głównej międzynarodowej drogi nr 8 (Praga - Wrocław - Warszawa).

Ośrodek wypoczynkowy MARIA

Ośrodek wypoczynkowy MARIA

Ośrodek Wypoczynkowy ,,MARYSIEŃKA”

ul. Wodna 3
57-343 Lewin Kłodzki

tel/fax: +48 74 8698 519
tel.kom. +48 501 506 923
tel.kom. +48 501 506 823
email: info@marysienka.pl
http://www.marysienka.pl/

Ośrodek to trzy budynki, w których bez problemu mieści się 150 gości. Do dyspozycji gości jest 52 pokoi 2,3,4-osobowe z własnymi łazienkami i TV.
Obiekt dysponuje własną bazą gastronomiczną, salą dyskotekową i dwiema salami konferencyjnymi. Na ogrodzonym terenie znajdują się wiaty grillowe oraz miejsce na ognisko, plac zabaw dla najmłodszych, boiska do koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej, a także stoły do tenisa stołowego. Na miejscu skorzystać można z usług wypożyczalni rowerów i sprzętu narciarsko-snowboardowego.

To miejsce zarówno dla gości indywidualnych, jak również zorganizowanych grupy dzieci, młodzieży i dorosłych. Właściciele posiadają ponad 20-letnie doświadczenie zapewnianiu gościom miłego i bezpiecznego wypoczynku, dbając jednocześnie o coraz wyższy standard świadczonych usług. Miejsce to jest doskonałą bazą wypadową na wycieczki piesze i zmotoryzowane - w zasadzie do każdej atrakcji jest blisko! Latem – do pobliskich uzdrowisk i rezerwatów skalnych, Jaskini Niedźwiedziej, Kopalni Złota, Czeskiej Złotej Pragi; czy też zimą - do ośrodka sportów zimowych w Zieleńcu i stoków w czeskiej Destnej.

Ośrodek Wypoczynkowy ,,MARYSIEŃKA”

Ośrodek Wypoczynkowy ,,MARYSIEŃKA”