Przejdź do treści

OGŁOSZENIE Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lewinie Kł.

Dodane przez administrator - śr., 16/08/2023 - 16:47

Kategoria

Szanowni Mieszkańcy,

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lewinie Kłodzkim informuje, że z uwagi na trwające czynności Prokuratorskie biuro ośrodka jest nieczynne do odwołania. Ponieważ pracownicy nie mają dostępu do żadnych dokumentów oraz programów komputerowych, nie ma też możliwości wypłaty gotówki lub dokonania przelewu z konta bankowego, żadne świadczenia nie będą wypłacane do odwołania.

Na dzień dzisiejszy nie wiemy dokładnie jaka jest skala zniszczeń i czy jakieś dane nie zostaną utracone i czy uda się je odzyskać  oraz czy od razu będziemy mogli korzystać z wszystkich programów, które są niezbędne do rozpatrywania i wypłaty świadczeń. 

Z uwagi na powyższe prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość i w miarę możliwości organizowanie  sobie wsparcia we własnym zakresie.

Wszystkie należne Państwu świadczenia na pewno zostaną wypłacone (ewentualnie z wyrównaniem w późniejszym terminie)

Sytuacje nagłe, niecierpiące zwłoki, w których być może wystarczy pomoc w formie porady, w rozwiązaniu jakiegoś problemu, który pracownicy mogą zorganizować w miejscu Państwa zamieszkania lub telefoniczne prosimy zgłaszać w Urzędzie Gminy w Lewinie Kłodzkim (tel. 74 8698428) lub e-mailowo na adres ośrodka: ops.lewin@list.pl.  Przy zgłoszeniu proszę określić czego problem dotyczy, podać imię i nazwisko, adres oraz nr telefonu osoby wymagającej pomocy (ewentualnie telefon osoby zgłaszającej)

Pomimo trudności wynikających  z zaistniałej sytuacji będziemy starali się pomóc. 

                                                                                                       Kierownik Gminnego Ośrodka

                                                                                                       Pomocy Społecznej w Lewinie Kł.

                                                                                                       Lucyna Grzelczyk.