Przejdź do treści

PRACA W CZECHACH

Dodane przez administrator - wt., 16/08/2022 - 09:00

Kategoria

Firma Velos z siedzibą w Novym Hradku Doly 272,

  • 13 km od Lewina Kłodzkiego,

  • 16 km od Kudowy – Zdrój,

Poszukuje osób na stanowiska:

1. OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO
2. SZLIFIERZ

ZADANIA:
•    spawanie różnych konstrukcji stalowych
•    spawanie automatyczne na robotach spawalniczych
•    przygotowanie powierzchni oraz poszczególnych elementów do spawania
•    szlifowanie i czyszczenie spoin, prace ślusarskie
•    obsługa i podstawowa konserwacja urządzeń spawalniczych
•    kontrola jakości wykonanych przez siebie wyrobów

OFERUJEMY:
•    stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•    ciekawą, pełną wyzwań pracę
•    stravenki
•    25 dni płatnego urlopu
•    Składka emerytalna 500CZK/miesiąc
•    rozwój umiejętności i wiedzy zawodowej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych (dedykowane kursy językowe i specjalistyczne, szkolenia)
•    prace bez znajomości języka czeskiego

DLA OSÓB NIEPOSIADAJĄCYCH DOŚWIADCZENIA – OFERUJEMY PRZYUCZENIE

Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj!
Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu:
prace@velosnh.cz
+420 491 478 103
+48 664 702 266 - Marcin