Przejdź do treści

Zmiana siedziby Urzędu Gminy na czas termomodernizacji i przebudowy budynku

Dodane przez administrator -

Kategoria

Wójt Gminy Lewin Kłodzki informuje, że w związku z realizacją zadania pn.: „Termomodernizacja oraz rozbudowa, nadbudowa i przebudowa budynku użyteczności publicznej w Lewinie Kłodzkim wraz z dostawą wyposażenia obiektu” od dnia 15 lipca 2024 r. nastąpi sukcesywne przenoszenie Urzędu do budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Lewinie Kłodzkim przy ul. Chopina 2.


Urząd Gminy w Lewinie Kłodzkim będzie niedostępny dla bezpośredniej obsługi interesantów i kontaktu z pracownikami od poniedziałku 22 lipca od godz. 7.00 do wtorku 23 lipca do godz. 15.00. 

W tym czasie sekretariat Urzędu Gminy w Lewinie Kłodzkim przy ul. Nad Potokiem 4 będzie działał bez zmian, w dotychczasowych godzinach pracy. Planowana przerwa wynika z konieczności przeniesienia dokumentów i zainstalowania sprzętu teleinformatycznego w nowym budynku.

Pocztę tradycyjną wciąż kierować można na adres Urzędu Gminy Lewin Kłodzki ul. Nad Potokiem 4,      57-343 Lewin Kłodzki. Adresy e-mail nie ulegną zmianie. W związku z przeprowadzką mogą wystąpić przejściowe problemy z połączeniami telefonicznymi do Urzędu. Godziny pracy Urzędu pozostają bez zmian (od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00).

Szczegółowe informacje niezwłocznie będziemy Państwu przekazywać za pośrednictwem naszej strony internetowej www.lewin-klodzki.pl .

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość

                                                                         

                                                                                                                                                   Joanna Klimek-Szymanowicz

                                                                                                                                                                                                                           Wójt Gminy Lewin Kłodzki